. CZ . EN .
::FESTIVAL::
Informace

OPEN AIR FESTIVAL LOVE PLANET

PET SHOP BOYS
FRANZ FERDINAND
MINISTRY
BODY COUNT feat. ICE-T
THE RASMUS
ART BRUT, HOOVERPHONIC, IAMX, LOONALOOP, JULIA
a další...

11.a 12. srpna 2006 od 14:00 hod.

Praha 7, areál Výstaviště, Bruselská cesta


Agentura Interkoncerts se kvůli zrušení dvou potvrzených vystoupení kapel Audioslave a Him rozhodla přesunout místo konání festivalu. Letošní ročník festivalu Love Planet se tak přesouvá z letiště v Táboře do areálu pražského Výstaviště v Holešovicích na Bruselskou cestu a její okolí. Odehraje se v pátek 11. srpna a sobotu 12.srpna. Návštěvníci festivalu budou moci na třech scénách zhlédnout například britskou legendu Pet Shop Boys, skotské kvarteto Franz Ferdinand, industriální metalovou kapelu Ministry, nebo hiphopovou hvězdu Ice - T s ostrou formací Body Count z USA.

Z domácí scény festival Love Planet nabízí řadu předních kapel jako například 100°C, Priessnitz, Nierika nebo Vypsaná Fixa.

Pro milovníky taneční hudby je na páteční noc připravena party v Křižíkově pavilonu. Program do ranních hodin budou kromě domácí djské špičky zajišťovat Hernan Cattaneo (UK), Satoshi Tomiie (JAP) a Dave Seaman (UK).

Vstupné:
Již zakoupené zlevněné vstupenky zůstávají v platnosti, nebo je možné je vrátit v místě jejich zakoupení, a to do konce června 2006.

V současné době je možné zakoupit vstupenku v síti Ticketpro za 695,- Kč. Od 1. června bude lístek stát 795,- Kč a to až do dne konání festivalu, na místě pak 895,- Kč.

Organizátoři Love Planet se všem omlouvají za tuto změnu.

Za tiskový servis:
Petr Novák
promotion@interkoncerts.cz

petr@loveplanet.cz

www.loveplanet.cz

29. května 2006