. CZ . EN .
::FESTIVAL::
news
:04-05-2006:

nový web Love Planet

Vítáme vás na novém webu festivalu Love Planet, který byl právě spuštěn. Postupně ho budeme doplňovat a pobyt vám zpříjemňovat soutěžemi o volné vstupy na festival, zprovozněním newsletteru atd.

:03-05-2006:

Audioslave na LOVE PLANET

S potěšením vám oznamujeme, že na festivalu vystoupí americká skupina Audioslave. Zpěváka Chrise Cornella znáte už z kapely Soundgarden, ostatní členy pro změnu z Rage Against the Machine. V červnu se můžete těšit na jejich nové album Revelations.

:02-05-2006:

britská legenda Pet Shop Boys na Love Planet

Je to neuvěřitelné, ale na Love Planet dorazí britská legenda Pet Shop Boys. Jejich nové album se jmenuje Fundamental.

:30-04-2006:

Zlevněné vstupné do konce května!

Festival nabízí ještě do konce května zlevněné vstupné – dvoudenní vstupenku za 695,- Kč. Lístek může zakoupit třeba hned online na Ticketpro.

:29-04-2006:

I am X právě vydali novou desku The Alternative

Miláčci publika I am X právě vydali novou desku The Alternative, jejich účast na festivalu je tedy nevyhnutelná. Zde si může stáhnout novinku z jejich alba.

:05-04-2006:

Čerstvě potvrzeno - Ministry!

Legendární Ministry vystoupí na Love Planet v pátek 11. srpna. Mezi dalšími potvrzenými interprety jsou například Art Brut, JAR nebo Skyline.

:09-03-2006:

Na Love Planet přijedou Franz Ferdinand!

Do Tábora přijede velmi populární skotské kvarteto Franz Ferdinand. Na Love Planet vystoupí také finští The Rasmus a HIM. Příznivce taneční hudby potěší Andy C, Dave Seaman, High Contrast nebo The Fresh.
Sestavování programu je v plném proudu, vynasnažíme se brzy oznámit jména dalších interpretů.

«« « 1.2.3.4 » »»